يكشنبه, 27 خرداد 1403         
تماس باما

آدرس

مازندران - ساری - خیابان فرهنگ - فرهنگ5(الهیه)_سمت راست بن بست اول_ساختمان عصر 95 

موبایل

09111531757

تلفن

01133304199

پست الکترونیک

info@maskansabz.ir

آدرس ساری

www.maskansabz.ir

حذف  تنظيمات  Edit Text  
قوانین و مقررات شرایط و تعهدات

با امضای قرارداد، شما تصدیق می کنید که شرایط و موقعیت ها را مطالعه کرده ، متوجه شده اید و با آن ها موافق هستید.

با امضای قرارداد، شما به عنوان یک سرمایه گذار به حساب می آیید.

شرایط قرارداد به محض پذیرش شما در طرح، آغاز و با اتمام یک دوره سرمایه گذاری پایان خواهد یافت .

مجری طرح، حقوقی را برای تغییر هر یک از این موقعیت ها و شرایط در زمان اضطرار و احتیاط اختصاص داده است .

سرمایه گذاران خودشان مسئول تصمیم گیری برای میزان سرمایه گذاری هستند.

سرمایه گذارباید دارای سن قانونی باشد.

مسئولبت پرداخت هر گونه مالیات قابل اجرا به عهده سرمایه گذاران می باشد. دراین باره مجری طرح هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  اصلاح یا تغییر هرگونه حق چاپ ، علامت تجاری یا اخبارهای اختصاصی حقوقی ، تنظیم    وتدوین ، بازتاب هر بخش از سایت یا دیگر خدمات  بدون اجازه کتبی از سوی مجری طرح ممنوع می باشد.

  هر یک از اعضا باید ازشناسه وسایر اطلاعات شخصی خود محافظت کنند و اگر در مورد امنیت حساب خود شک دارند باید به مجری طرح اطلاع دهند.

   مجری طرح می خواهد که تجارت خود را در یک محیط اخلاقی ، حرفه ای و معتبر توسعه دهد و از تمام کارکنان و اعضای خود چنین انتظار دارد .

  سرمایه گذارانی که هرکدام از موارد بالا را به دلیل ناآگاهی و غفلت مطالعه نکنند و یا اطلاع نداشته باشند اگر دچار ضرر یا زیانی شوند این ضرر فقط متوجه شخص خودشان است و مجری طرح هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

هیچ گونه پرداخت حق  سالیانه برای سرمایه گذاران وجودندارد.

سرمایه گذاران باید بدانند که گرچه آنها افراد دیگری را به مجری طرح معرفی می نمایند، مجری طرح مجاز نمی داند که آنها مستقیما با دیگر افراد قراردادی منعقد نمایند یا از سودی که دیگر افراد از فعالیتشان بدست می آورند،استفاده نمایند.

  مجری طرح هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گذار، از لحاظ محل اقامت افراد معرفی شده قائل نمی باشد اما همه سرمایه گذاران مسئول تصمیم خودشان هستند و باید تمامی قوانین و قانونهای قابل اجرای کشور را در این باره کاملا بشناسند و مجری طرح در این باره هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد .

  افرادی که به هر دلیل  از جمله عدم مطالعه قوانین، عدم اطلاع و سهل انگاری مرتکب خطا یا اشتباهی شوند که منجر به ضرر و زیان گردد .این ضرر وزیان فقط متوجه خود فرد می باشد ومجری طرح مسئولیتی در این رابطه ندارد


  درج هرگونه پیام تبلیغاتی در رسانه های جمعی از جمله تلویزیون، رادیو، روزنامه، اینترنت و غیره بدون اجازه مجری طرح ممنوع می باشد وباید موارد قبلا کتبا به ایشان اطلاع داده شود.

مجری طرح از تک تک افراد می خواهد که کوچکترین مشکلات  تخلفات و بی نظمی ها عدم رعایت قوانین را اطلاع دهد.تا نسبت به حل هر چه سریع تر آن اقدام شود.تا همگی در محیطی سالم و به دور از تنش به انجام فعالیت بپردازیم.

  پیشرفت و رشد تک تک سرمایه گذاران و همچنین طرح در رابطه تنگاتنگ با یکدیگر می باشد لذا مجری طرح از سرمایه گذاران می خواهد که انتقادات و پشنهادات خود را به اطلاع مسئولین برسانند .بدیهی است که مزایایی برای پیشنهاد های مفید و موثر در نظر خواهد گرفت.


  مجری طرح از کلیه افراد می خواهد که اطلاعات صحیح را در فرم ثبت نام خود وارد کنند .از جمله موارد آدرس جهت ارسال مرسولات . شماره حساب بانکی جهت واریز سود ها و مشخصات کامل شناسنامه ای جهت انجام موارد وراثت طبق قوانین رسمی وراثت کشور.در غیر این صورت طبعات آن با خود شخص خواهد بود.
 
  در ضمن مجری طراح تعهد می نماید که امین وامانت دار سرمایه گذاران در جهت حفظ اسرار شخصی انها باشد. 
  مجری طرح حق اصلاح یا تغییر در قوانین و مقررات، پاداش ها،  قیمت ها ،خدمات و طرح های سرمایه گذاری را هر زمان که مناسب و لازم بداند، با اعلام قبلی بر روی وب سایت  برای خود محفوظ نگه می دارد. 

  مجری طرح از سرمایه گذاران می خواهد که فعالیت خود را در محیطی سالم با صداقت ودر کمال شفافیت و رعایت مسائل اخلاقی و شئونات دینی و اجتماعی انجام دهند.

آگهی فروش عصر96
مجتمع مسکونی عصر 96 - شنبه, 10 مهر 1395
آگهی فروش عصر1400
مجتمع مسکونی عصر1400 - يكشنبه, 18 شهریور 1397
آگهی فروش عصر94
مجتمع مسکونی عصر94مجتمع مسکونی عصر94 - يكشنبه, 15 فروردین 1395
آگهی فروش عصر95
مجتمع مسکونی عصر95 - دوشنبه, 16 فروردین 1395
   
شرایط استفاده  کلیه حقوق این سایت متعلق به طرح سرمایه گذاری مسکن سبز می باشد